Cykl turniejów badmintona Le... Zajęcia dla dorosłych z Legi... Nabory do nowych grup trenin...

Sekcja

Sekcja Badmintona Legii Warszawa to projekt skierowany do zawodników. Tworzymy ścieżkę kariery dla młodych adeptów Legia Badminton Schools, którzy dzięki sekcji mogą dalej rozwijać się w badmintonie na najwyższym możliwym poziomie.

 

W 2019 roku Stowarzyszenie Akademia Badmintona VICTOR podpisało umowę z Legią Warszawa na prowadzenie Sekcji Badmintona Legii Warszawa.

 

Sekcja Badminona Legii Warszawa to ścieżka kariery dla naszych zawodników w projekcie Legia Badminton Schools. Po zdobyciu odpowiedniego przygotowania i zbudowaniu badmintonowych fundamentów, zapewniamy możliwość dalszego rozwoju pod okiem wykwalifikowanej kadry.


Naszym celem jest zapewnienie warunków szkoleniowych na najwyższym możliwym poziomie. Praktykujemy indywidualne podejście oraz pracujemy na wieloletnimy planie szkoleniowym, którego efektem mają być najwyższe trofea na arenie krajowej jak i międzynarodowej.

Kolejnym celem sekcji jest stworzenie drużyny reprezentacyjnej w ramach Polskiej Ligi Badmintona. 
 

Treningi dla zwodników sekcji odbywają się w profesjonalnych ośrodku badmintonowym LAVO. - miejscu w którym trenuje Kadra Narodowa.

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA BADMINTON SCHOOLS
Zasięg Legia Badminton Schools

Liczba zawodników: 232

Liczba lokalizacji: 17

Liczba drużyn: 53

Legia Badminton Schools na YouTube